1 cameră apartament de 16m² în București

ArCuB, Strada Batiștei 14, 020937 Bucharest, Romania

1.250 € / lună

Perioada de închiriere: Nelimitată
Disponibil de la: Cât mai repede

Inchiriere spatiu comercial|Universitate|Batistei|Grand Hotel Bucharest

Inchiriere spatiu comercial cu vad, in suprafata de 16 mp, situat stradal pe Batistei, la doar 2-3 minute de metrou. Spatiul nu este potrivit pentru cafenea si zona de mancare pentru ca sunt deja multe foarte aproape. Ideal agentie de turism, exchange, etc.

Tipul proprietății

apartament

Camere

1

Suprafață

16 m²

Preț

1.250 €

Perioada de închiriere

Nelimitat

Disponibil de la

Cât mai repede

Aproape de metrou

Da

Preț per m²

78 €

Hartă globală

Anunțul este localizat la ArCuB, Strada Batiștei 14, 020937 Bucharest, Romania

Încărcare hartă

Anunț recomandat în București

2 dormitoare apartament de 63.0 m² - Spațiu de locuit confortabil

2 camere apartament de 63m²

Cortina Residence, Strada Horia Măcelariu 83, 013937 Bucharest, Romania

1.000 € / lună

2 dormitoare apartament de 54.0 m² - Spațiu de locuit confortabil

2 camere apartament de 54m²

Bulevardul Beijing, 114192 Bucharest, Romania

1.000 € / lună

2 dormitoare apartament de 90.0 m² - Spațiu de locuit confortabil

2 camere apartament de 90m²

Grădina Floreasca, Bulevardul Mircea Eliade 16, 012015 Bucharest, Romania

1.000 € / lună

Explorează căutările de închirieri de proprietăți din apropierea ta