1 cameră garsonieră de 17m² în Iași

Canta, Iași, Romania

32.000 € / lună

Perioada de închiriere: Nelimitată
Disponibil de la: Cât mai repede

Garsoniera in zona Pacurari-Canta.

New Concept Imobiliare dispune spre vanzare de garsoniera in zona Pacurari-Canta. Garsoniera: etaj 2 din 4, 17 mp, la bulevard. Garsoniera este complet mobilata si utilata, centrala termica cu termostat, frigider, masina de spalat, aragaz, hota, Tv, acces internet, cablu Tv. Garsoniera are baie proprie. Garsoniera dispune de loc de parcare in fata blocului. Garsoniera se afla la 1 minut de statiile de tramvai/autobuz Pretul acesteia este de 32000 euro negociabil.

Tipul proprietății

garsonieră

Camere

1

Suprafață

17 m²

Preț

32.000 €

Preț per m²

1882 €

Hartă globală

Anunțul este localizat la Canta, Iași, Romania

Încărcare hartă

Anunț recomandat în Iași

Imagine exemplu

1 cameră garsonieră de 17m²

Bularga, Iași, Romania

29.900 € / lună

Explorează căutările de închirieri de proprietăți din apropierea ta