Direct from the owner — exclusively on Renthero. Contact directly.
Aleea Potaisa 6, București, România
2.500 lei / month
Inchiriez apartament 2 camere în zona Raul Doamnei .Apartamentul se afla la 50 metri de stația de metrou Raul Doamnei,și mijloacele de transport în comun . Apartamentul este recent renovat este mobilat și complet utilat . În zona se afla liceu ,scoala ,gradinita .
Inchiriez apartament 2 camere în zona Raul Doamnei .Apartamentul se afla la 50 metri de stația de metrou Raul Doamnei,și mijloacele de transport în comun .
Apartamentul este recent renovat este mobilat și complet utilat . În zona se afla liceu ,scoala ,gradinita .
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
2.500 lei
Price per m²
63 lei
The listing is located at Aleea Potaisa 6, București, România
Loading map
Verified by Renthero