Cameră
Casă
Apartament
Garsonieră
Apartament pentru studenți
520 de rezultate
Sugerat
Mai avem și alte apartamente disponibile în Ploiești pe care le poți vedea mai jos
1 cameră apartament de 30m²
Strada Tineretului, 100111 Ploiești, Romania
1.200 lei / lună
1 / 0
2 camere apartament de 25m²
Ploiești, Prahova, Romania
230 € / lună
2 camere apartament de 28m²
250 € / lună
3 camere apartament de 33m²
300 € / lună
2 camere apartament de 44m²
Peron 1, Strada Libertății, 100284 Ploiești, Romania
2 camere apartament de 31m²
280 € / lună
3 camere apartament de 22m²
200 € / lună
2 camere apartament de 52m²
Raceanu Magazin General, Strada Colinii 6, 100349 Ploiești, Romania
1 cameră apartament de 25m²
Eremia Grigorescu, Strada Gheorghe Grigore Cantacuzino, 100299 Ploiești, Romania
1.350 lei / lună
2 camere apartament de 22m²
2 camere apartament de 47m²
100344 Ploiești, Romania
350 € / lună
2 camere apartament de 50m²
100560 Ploiești, Romania
2 camere apartament de 27m²
240 € / lună
3 camere apartament de 90m²
Strada Gheorghe Doja, 100400 Ploiești, Romania
500 € / lună
2 camere apartament de 30m²
270 € / lună
2 camere apartament de 72m²
Strada 13 Septembrie 16C, 100018 Ploiești, Romania
260 € / lună
2 camere apartament de 48m²
Strada Domnișori, 100278 Ploiești, Romania